Preloader Close
  • Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok, Kat:13, No:2348, Okmeydanı, Şişli - İSTANBUL
  • +90 212 320 72 20

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri

ANASAYFA KURUMSAL

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri

Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri yüzyıllardır insanların ihtiyacından dolayı kullandıkları sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kimi zaman bir Çin Seddi, kimi zaman ise yüksek kapılı şehir girişleri olabilir. Teknoloji çağına girilmesi ile birlikte sistemler değişmekte ve gelişmektedir. Günümüzde kullanılan geçiş ve güvenlik sistemleri bazen bir kart ile bazen parmak izi, bazen radyo frekansı vb. sistemler ile sağlanmaktadır.

Misyonumuz, sürdürülebilir ve dürüst müşteri ilişkileri, prensiplerine bağlı ve kendi kalitesinden ödün vermeyen, başarının hedef olduğunu bilen yeni fikirler ve idealler doğrultusunda bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Vizyonumuz ise teknolojinin sürekli geliştiğinin farkında olup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına her türlü çözümleri sunabilecek en uygun sistemi, tecrübeli kadromuz ile arge çalışmasından sonra karar vermektir.

Firmamız, kurulum sonrası garanti ve bünyesinde mühendis teknik destek ekibi ile siz müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Awesome Image
Awesome Image

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri; Müşterilerinin İhtiyacı Olan Geçiş Kontrol Sistemleri ve Bina Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje Geliştirilmesi, Satış, Montaj ve Satış Sonrası Teknik Servis Veren Türkiyenin En Büyük Güvenlik Çözümleri Üreten Firmalarından Biridir.

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri günümüzün ihtiyacı olan geçiş kontrol sistemleri alanında16 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Uzmanlık alanımız; Profesyonel Güvenlik Çözümleri, Plaka Tanıma Sistemleri ( PTS Sistemi ), Otomatik Geçiş Sistemleri (OGS), Turnike Sistemleri, Hızlı Geçiş Sistemleri (HGS), Profesyonel Otopark Çözümleri, Parmak İzli Personele Devam Kontrol Sistemler ( PDKS Sistemi ) , Kart Geçiş Kontrol Sistemleri ( Access Control ), Otopark Bariyer Sistemleri, X-RAY Cihazları ve Boy Metal Arama Dedektörleri, IP Kamera Güvenlik Sistemleri, Personel devam kontrol Sistemleri ve Özel Otopark Yazılım Çözümleri ile müşterilerimize çözüm sunmaktayız.
Plaka Tanıma Sistemleri ve Bariyerli Geçiş Sistemleri

Otomatik ve Hızlı Geçiş Sistemleri (OGS-HGS), Otopark Çözümleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Parmak İzi, Şifreli, Yüz Tanıma Cihazları ve Kart Okuyucular

CCTV - Kamera Güvenlik Sistemleri

Turnike ve Bariyerli Geçiş Sistemleri

Awesome Image