Preloader Close
  • Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok, Kat:13, No:2348, Okmeydanı, Şişli - İSTANBUL
  • +90 212 320 72 20

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri

ANASAYFA KURUMSAL

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri

Buhur Mühendislik - Güvenlik Sistemleri, Alanında Uzman Mühendis Kadrosu ile 15 yıllık Geçiş Kontrol Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri tecrübesiyle çağımızın karşımıza çıkarmış olduğu teknolojik ürünleri bir araya getirerek müşterilerinin ihtiyacı olan özel bina giriş güvenlik sistemleri projeleri üretmektedir. Firmamız özelikle Otoparklara araçların giriş-çıkışlarını düzenlemek, otopark hareketlerinin güvenli ve konforlu olmasını sağlamak için Plaka Tanıma Sistemleri ( PTS Sistemi ), Etiketli Hızlı Geçiş Kontrol ( HGS Sistemleri ) Sistemleri ve Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri ( KGS Sistemleri ) Projelerini kendine özgü olarak üretmektedir, bunun yanı sıra insanların özel alanlara giriş-çıkışlarının sıralı, düzenli ve güvenli olmasını sağlayan Turnike Sistemleri projeleri yapmaktadır. Turnike Sistemleri, Kartlı, Parmak İzli ve Yüz Tanıma Sistemleri ile çalışmaktadır, Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri kararlı duruşu sayesinde Ülkemizde Plaka Tanıma Sistemi ve Kartlı Turnike Sistemleri Konusunda birçok projeyi başarı ile bitirmiş olup, müşterilerine satış sonrası 7/24 teknik servis hizmetinide vermektedir. İşimizi en iyi şekilde yaparak uzun vadeli planlar yapmaktayız, yapmış olduğumuz projelerin faydalarını görebilmek için etik ve ahlaki kurallara uyarak projelere uygun en iyi ürünleri tercih etmekteyiz. Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemlerinin Patentli markası olan eli Plaka Tanıma Sistemi Yazılımı ile Plaka Tanıma Sistemi projeleri üretmektedir, eli Geçiş Kontrol Sistemleri markası ile birliktede Turnike Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri projeleri üretmektedir.
Misyonumuz, sürdürülebilir ve dürüst müşteri ilişkileri, prensiplerine bağlı ve kendi kalitesinden ödün vermeyen, başarının hedef olduğunu bilen yeni fikirler ve idealler doğrultusunda bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Vizyonumuz ise teknolojinin sürekli geliştiğinin farkında olup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına her türlü çözümleri sunabilecek en uygun sistemi, tecrübeli kadromuz ile arge çalışmasından sonra karar vermektir.

Firmamız, kurulum sonrası garanti ve bünyesinde mühendis teknik destek ekibi ile siz müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Awesome Image
Awesome Image

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri; Müşterilerinin İhtiyacı Olan Geçiş Kontrol Sistemleri ve Bina Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje Geliştirilmesi, Satış, Montaj ve Satış Sonrası Teknik Servis Veren Türkiyenin En Büyük Güvenlik Çözümleri Üreten Firmalarından Biridir.

Buhur Mühendislik ve Güvenlik Sistemleri günümüzde bina girişlerinin ihtiyacı olan plaka tanıma sistemleri ve geçiş kontrol sistemleri alanında15 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Uzmanlık alanımız; Plaka Tanıma Sistemleri ( PTS ) Profesyonel Güvenlik Çözümleri, ( PTS Sistemi ), Otomatik Geçiş Sistemleri (OGS), Turnike Sistemleri, Hızlı Geçiş Sistemleri (HGS), Profesyonel Otopark Çözümleri, Parmak İzli Personele Devam Kontrol Sistemler ( PDKS Sistemi ) , Kart Geçiş Kontrol Sistemleri ( Access Control ), Otopark Bariyer Sistemleri, X-RAY Cihazları ve Boy Metal Arama Dedektörleri, IP Kamera Güvenlik Sistemleri, Personel devam kontrol Sistemleri ve Özel Otopark Yazılım Çözümleri ile müşterilerimize çözüm sunmaktayız.
Plaka Tanıma Sistemleri ve Bariyerli Geçiş Sistemleri

Otomatik ve Hızlı Geçiş Sistemleri (OGS-HGS), Otopark Çözümleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Parmak İzi, Şifreli, Yüz Tanıma Cihazları ve Kart Okuyucular

CCTV - Kamera Güvenlik Sistemleri

Turnike ve Bariyerli Geçiş Sistemleri

Awesome Image